Carissime - 15 2014 16:20:57

Forum ostatnio nawiedzają pustki, prawie nikt nie wchodzi, co dało się zauważyć. Naszym noworocznym postanowieniem było sprowadzić więcej użytkowników, co się udało. Jednak użytkownicy przestali wchodzić na forum. Jeżeli ktokolwiek przestanie całkowicie wchodzić na forum, upadniemy, legniemy w gruzach. Forum zostanie zapomniane, odrzucone. A tego nikt z nas nie chce. Dlatego organizujemy akcję "Ratujmy Forum", w której każdy może wziąć udział, a szczególnie użytkownicy! Udział w tej akcji nic nie kosztuje, nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, żeby wziąć udział. Po prostu trzeba rozruszać forum.

Jaki jest cel?
Rozruszać forum, żeby nie upadło.

Co trzeba zrobić?
Na jakiejkolwiek stronie (na której można umieszczać linki w podpisie/sygnaturze) umieść nasz sygnaturowy banner i trzymaj przez 1-2 miesiące. Również staraj się zaprosić przyjaciół na forum oraz innych użytkowników lubiących fora i Króla Lwa.

Czy będzie jakaś nagroda?
Tak. Nagrodą będzie "Złota Ranga". "Złota Ranga" to tymczasowa ranga użytkownika, którą jest obrazek ze złotym napisem "Złoty Użytkownik". Po zdjęciu tej rangi można zmienić na jakąkolwiek rangę (w tym obrazkową).

Jeżeli zależy Ci na naszym forum i chcesz je uratować, uchronić od upadku, pomóż nam je rozruszać zapraszając nowych użytkowników na Diamentowe Serca!

Uwaga!
Jeżeli pragniesz nam w tym pomóc, podaj TUTAJ nazwę forum, na którym umieszczasz nasz sygnaturowy banner i swój login!

Gorn5 - 23 2014 17:24:12

Nick: Gorn5
http://opactworm.ct8.pl/index.php?action=profile

Nie oczekuję żadnej nagrody, po prostu chcę pomóc. :)

Damu - 03 2014 21:13:27

http://impressivetitle.pridelands.eu/index.php - CherryCola x3
http://www.thelionkingskaza.pun.pl/index.php - Orion, dawniej Shetany

Yuko - 20 2014 19:23:39

www.lwiedzieje.pun.pl

Ale chciałabym, żeby był jakiś napis zamiast bannera do naszego forum? Bo banner chyba za duży:

Kod:

<a href="http://lwiedzieje.pun.pl/forums.php"><img src="http://iv.pl/images/50991098851763323196.png"></a>
www.wayofninja.pun.pl www.wyleczonazazs.pun.pl www.bloodman.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl