Kociusiek - 02 2013 22:30:28

Ogłaszamy nabór na Moderatorów forum!

Zwracamy uwagę na:
Poprawną pisownię, podejście do innych użytkowników i... sami zresztą wiecie C:

Może zgłosić się każdy!

Carissime - 15 2013 16:07:57

Więc tak...

1. Poprawna pisownia [ORTOGRAFIA].
   Z ortografią sobie radzę, zawsze. Nie lubię, gdy ktoś pisze który przez 'u' otwarte i inne wyrazy. Gram dosyć często, więc będę miała czas, bo dla mnie to pestka siedzieć na 2 grach i 3 forach.

2. Podejście do użytkowników.
   Mam podejście do użytkowników, delikatnie uświadamiam, jaki popełniają problem. Toleruję każdego użytkownika, nawet takiego, który mnie zdenerwował przez PW lub na innym forum. Oczywiście, w sprawie złamania trzykroć regulaminu (trzy razy) jestem już bardzo mało tolerancyjna.

Jestem z natury raczej miła, lubię siedzieć na forum i nie potrafię nikomu odmówić pomocy. Znam się na forach, sama mam ich dużo, a skoro każdy może się zgłosić, to korzystam z okazji, ponieważ to forum wydaje mi się wyjątkowe i mam nadzieję, że takie pozostanie.


Jednym słowem mówiąc - Carissime się zgłasza :)

Tahira - 15 2013 21:53:06

Khem.. po rozpatrzeniu Twojej kandydatury, zdecydowaliśmy się przyjąć Cię do grona moderatorów forum. ;) Wybierz sobie działy, które chcesz moderować i witaj na pokładzie!

Zalecamy te najbardziej oblegane (prawodopodobnie) czyli Królestwo (RPG) oraz Pozostałości. ;)

Carissime - 16 2013 12:15:13

Straszliwie dziękuję za przyjęcie. Więc biorę te najbardziej oblegane i jeszcze raz dziękuję.

FireLion - 16 2013 12:17:55

A więc zostałaś moderatorką tych dwóch działów.

Kociusiek - 19 2013 13:11:27

Potwierdzam.
Pozostaje teraz czekać na użytkowników :)

Yuko - 27 2014 11:41:21

1. Poprawna pisownia (ortografia).

Poprawna ortografia to moje życie. Nie lubię, gdy ktoś pisze z błędami, ale oczywiście nie krzyczę na niego, tylko spokojnie mu mówię, gdzie ma dany błąd ortograficzny. Poprawiać błędy i mówić, gdzie są - to moja specjalność.

2. Podejście do użytkowników.

Jak już mówiłam, gdy ktoś robi błąd nie krzyczę na niego tylko mu spokojnie o nim mówię. Jestem łagodna i cierpliwa. Gdy dany użytkownik robi jeden błąd parę razy - mówię mu jeszcze raz o nim. Lubię innych użytkowników i ich szanuję.

Tahira - 27 2014 15:50:20

Yuko - póki co forum jest za małe dla dwóch globali, ale myślę, że jak się Fire zgodzi (Kocia niestety przez jakiś czas nie będzie) to możesz zostać moderką, a jeśli forum się rozkręci i się sprawdzisz w roli moda, to dostaniesz awans na globala, ok? ;)

Yuko - 27 2014 16:23:37

Ok, mi pasuje ;)

Tahira - 30 2014 20:07:42

Droga Yuko, w związku z tym, że Cari została adminką, mianuję Cię moderatorką działów Królestwo Diamentowych Serc oraz Pozostałości. Gratuluję. ;)

Gorn5 - 23 2014 16:23:32

Witam. Chciałbym się zgłosić na Moderatora. Dlaczego ja?

• Specjalizuje się w Moderowaniu. Bardzo lubię swoją pracę, sprawia mi dużo radości i wielu godzin wspólnie spędzonych z użytkownikami. Umiejętnie władam j. polskim, umiem dobrze sformułować zdanie. Oczywiście każdy z nas jest człowiekiem i każdy popełnia błędy, dlatego także i u mnie się owe znajdzie. :)
Jeśli chodzi o podejście... Podejście u mnie się nie zmienia. Nadal jestem miły i koleżeński wobec użytkowników jak i Administracji. Staram się przestrzegać zasad forum oraz Netykiety, aby nie było żadnego problemu.
Moderowaniem zajmuję się już ok. 3-4 lata. Poznałem różne zachowania użytkowników i doskonale wiem jak rozwiązać jakąś sprawę. Obecnie wszystkie fora, które mnie potrzebowały radzą sobie świetnie i beze mnie, więc będę miał o wiele więcej czasu i z pewnością poświęcę je na te forum. Nawet zależy mi na byciu tutaj Moderatorem bo myślę, że forum w większym czy mniejszym stopniu się rozwinie, a każdemu zazwyczaj potrzebna jest pomoc.


Czekam na odpowiedź,
Serdecznie Pozdrawiam!

www.bloodman.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.wayofninja.pun.pl www.lksszarotkauherce.pun.pl www.wyleczonazazs.pun.pl