Złote Serca - Forum poświęcone bajce Król Lew

Witaj na forum o Królu Lwie!

Ogłoszenie

Uwaga! Jeśli kiedykolwiek wrócisz na to forum, to przejdź proszę w następujący adres gdyż obecnie tam jestem (dodano w lipcu 2021r) niewykluczone, że zdołamy razem reaktywować forum, odezwij się ;)



NOWE OGŁOSZENIA!
Akcja "Ratujmy Forum"! PRZECZYTAJ!
Nabór na Moderatorów!
Nabór na Pomocników!
Ustawienia stylu.
Stadne rozmowy


#1 29 2014 21:57:41

Satana

http://www.golden-hearts.cba.pl/rangi/user.png

Zarejestrowany: 05 2014
Posty: 15
Punktów :   
Autor avatara: Disney/Ja.
Wiek postaci: 3 lata.
Rasa: Panthera leo
Cechy szczególne: Niepowtarzalny charakter.
Stado: Samotnik.

Satana

Imię postaci: Krótko i treściwie. Satana. Bez jakiego kolwiek przydomka, czy przezwiska, czy co tam jeszcze. Idealnie pasuje do owego osobnika.
Wiek: Młoda jest, chociaż nie tak, jak większość bezmózgich istot, które pałętając po świecie myślą tylko i wyłącznie o dniu dzisiejszym. Ma ona na karku już 3 wiosny za sobą, a więc jest w pełni sił cielesnych i sił mocnego ducha. Nie jest więc, jakoś młoda i głupia, jak i stara.
Charakter:  Dość specyficzny, aczkolwiek niepowtarzalny.
Jej główną cechą jest to, że jest lwicą dość mądrą i twórczą, znającą trudy tego parszywego świata. Jest ona wielce doświadczona przez życie; Nie jest ona ani naiwna, ani puszczalska. Nie, jest nawet tego przeciwieństwem. Zazwyczaj podejmuje odpowiednie decyzje.
Jest ona personą dość twardą, do której rzadko kiedy zawitają uczucia. Trzeba się wielce postarać, aby podbić jej serce. Albo ona stanie się najgłupszą kretynką.
Jest ona spostrzegawcza i sarkaztyczna. A szczerość jest wręcz jej najukochańszym atutem, mniej więcej tak samo jak bezlitosność w słowach. Nie jest ona agresywna; stara się ułożyć fakty w słowa.
Można ją nazwać też filozofką, ale o tym to wyżej. Z resztą.. Aby się więcej o niej dowiedzieć, trzeba sie z nią odpowiednio zapoznać.
Jest ona dość specyficzna, o czym już chyba mówiłam, nieprawdaż?
Rasa: Od stóp do głów, Panthera leo, czyli po prostu lew.
Płeć: Nawet nie waż mi się mówić, że to facet. A nim nie jest. Jest to urodziwa samiczka, baba, kobieta, dziewczyna, lwica, idiotka... Mów jak chcesz, ale ważne, że chodzi o jedno, nieprawdaż?
Historia: Nie jest ona dość ciekawa, no ale cóż...
Satana urodziła się w rodzinie, gdzie wszystko musiało być poukładane, a zasady życia od początku miały być wpajane. Miała kilkoro rodzeństwa, które nie chciało poznać zbytnio tajników doświadczenia i wiedzy. Jednak tylko szkarłatnooka chciała, aby wiedziała, jakie one są. Urodzona jako najmłodsza na sawannie; wiedziała, że będzie jej tutaj dobrze. I tak było. Było wprost przecudownie, żadnych gwałtów, morderstw, oszczerstw. Naokoło niby łąka, niby kwiatki, niby motylki, niby kwiatuszki pachną, niby świat zdaje się być cudownym, przepełniony słodkością... Ale jej rodzice byli w miarę rozsądni i wpajali jej i jej rodzeństwu to, że świat jest parszywy i nieuczciwy. Pełen gwałtów osobowości i pełen istot głupich, nad którymi da się niemalże manipulować.
I oto był klucz to tego, aby stać się umysłem, nade umysły.
Jednak, kiedy Satana miała 2 lata musiała opuścić rodzinę i działać na własną łapę. I tak robi do dziś, samotna, nie utrzymując żadnych kontaktów.
Wygląd: Satana jest obdarzona niezwykłą pięknością. Jest to lwica o maści jasnego kremu i złota, co przecudownie pasuje do jej wielkich, uroczych, szkarłatnych oczu; a nad nimi czarne brwi. Czarnym kolorem można określić jej nos i "kitę", oraz długie pazury, które dość rzadko wymykają się z jej łap. Jej pysk, brzuch i klatka piersiowa są okryte futerkiem o maści jaśniejszej, niż główny kolor futra.
Jest to osobnik dość zgrabny i chudy, a wygląda mniej więcej tak (bez kolorków) :
Klik!


Dawny nick: Sadie

- Jestem paramidialnie głupia! -pomyślała.
Ale nic to nie pomogło.~

Offline

 
REKLAMA

BANNER


Kontakt z administracją
GG: Gadu-Gadu potrzeba reaktywacji E-mail do właściciela forum: mefkery@gmail.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fraqhunters.pun.pl www.fforumowicze.pun.pl www.seekanddestroy.pun.pl www.evermore.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl