Złote Serca - Forum poświęcone bajce Król Lew

Witaj na forum o Królu Lwie!

Ogłoszenie

Uwaga! Jeśli kiedykolwiek wrócisz na to forum, to przejdź proszę w następujący adres gdyż obecnie tam jestem (dodano w lipcu 2021r) niewykluczone, że zdołamy razem reaktywować forum, odezwij się ;)



NOWE OGŁOSZENIA!
Akcja "Ratujmy Forum"! PRZECZYTAJ!
Nabór na Moderatorów!
Nabór na Pomocników!
Ustawienia stylu.
Stadne rozmowy


#1 26 2014 19:57:25

 Carissime

☠☠ Bossman ☠☠

Skąd: Zło
Zarejestrowany: 15 2013
Posty: 357
Punktów :   
Autor avatara: Peach-BFF-Daisy/Disney
Cechy szczególne: Królowa SWS
Stado: Cari-SWS, Athu-Samotnicy
WWW

Król Lew - opinie ogólne

Super film, dzieło. Po prostu nie wiem jak to wyrazić słowami :3

Chyba pierwszy obejrzany mój film w internecie. Kocham go całym sercem <33

Ostatnio edytowany przez Carissime (26 2014 19:58:23)


~~Vitani i Nuka's fan~~

"Zrób to teraz. Czasami "później" staje się "nigdy"."
"Do it now. Sometimes "later" becomes "never"."

Offline

 

#2 06 2014 16:12:22

 Wimpy

http://www.golden-hearts.cba.pl/rangi/user.png

Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 24 2014
Posty: 9
Punktów :   

Re: Król Lew - opinie ogólne

Wspaniały film, według mnie największe osiągnięcie Disneya. Wzruszający, miejscami zabawny, piękna muzyka, iście afrykańskie klimaty... Po prostu idealny :3 A w moim przypadku jest to miłość od pierwszego wejrzenia

Ostatnio edytowany przez Wimpy (06 2014 16:12:59)

Offline

 

#3 27 2014 17:11:39

 Damu

http://www.golden-hearts.cba.pl/rangi/user.png

Zarejestrowany: 13 2014
Posty: 51
Punktów :   
Autor avatara: Kainaa
Rasa: Lew
Cechy szczególne: Brązowo-czarna grzywa
Stado: Sck

Re: Król Lew - opinie ogólne

Dla mnie jest to najlepszy z powstałych filmów, nie tylko disneya. Pierwszy raz obejrzałam go miejąc ok. 5 lat, i bardzo mi się spodobał. A tak właściwie pokazało mi go dużo starsze rodzeństwo. Po kilku latach obejrzałam go ponownie, i byłam zachwycona. Raz na świetlicy szkolnej, zauważyłam znajome twarze w filmie KL2 na ekranie telewizora. Po jakimś czasie obejrzałam ten film, również zabierało mi dech w piersiach. Z czasem coraz częściej go oglądałam, po prostu tak mi się podobał. Zapoznałam się z postaciami kanonicznymi i nie kanonicznymi, błędami i ciekawostkami zawartymi w nim. Kiedyś mama kupiła mi kolorowankę z KL1. Trochę kolorowałam, a pewnego dnia wzięłam ją na działkę nad jezioro. Nie miejąc nic innego do roboty kolorowałam ją. Coraz bardziej zaczęła mi się podobać. Pewnego dnia wpadłam na genialny pomysł, który był nasieniem rozwijania mojego traźniejszego drzewa rysownictwa. Pierwszy mój rysunek lwa był przekalowany przeze mnie właśnie z wspomnianej kolorowanki. Dalsze rysunki rysowałam sama z wyobraźni, ale wtedy jeszcze nie miałam bladego pojęcia o proporcjach, afektach "3d" oraz wyglądu rysunku lwów z tejże bajki. Z czasem nabierałam coraz lepszej wprawy, coraz bardziej pojmowałam wygląd rysunku króla lwa. Wychodziło mi to coraz lepiej. Zaczęłam rysować patrząc się na rysunek wzięty z internetu. Później pomyślałam o rysowaniu także innych zwierząt, zarzuciłam się na magiczne wilki. Te wypominane okresy rysunku trwały najdłużej. Te rysunki które kiedyś były dla mnie arcydziełami, dziś przeważnie są według mnie czymś.. czymś.. no, nazwę to bazgrołami. Moje zainteresowanie lwami i afryką rosło, i rośnie nadal. Zaczęłam bawić się w programy graficzne, i dziś pojęłam już prawie całą ideę malunku w gimpie. Niedawno zaczęłam rysować także i konie, przyznam że nie wychodzi mi aż tak fatalnie. Teraz interesuję się nie tylko lwami, ale i wszystkimi dzikimi kotami. Lubię także i inne drapieżniki, od dzieciństwa mówili na mnie że jestem "mięsożercą". Ale dzikie koty są wśród nich dla mnie wyjątkowe. Dzisiaj dalej rośnie we mnie te drzewo, zapoczątkowane wspomnianym już nasieniem. Więc jak widać, ta bajka wiele dla mnie znaczy. Ciężko pomyśleć, że jedna bajka animowana potrafi aż tak zmienić los, oraz być dla kogoś czymś aż tak ważnym, prawda?

Ostatnio edytowany przez Damu (27 2014 17:13:15)


Niech cię nie niepokoją     
Cierpienia twe i błędy       
Wszędy są drogi proste       
Lecz i manowce wszędy       
                             
O to chodzi jedynie,         
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi       
Gdzie indziej niż się chciało
                             
Zostanie kamień z napisem:   
Tu leży taki i taki         
Każdy z nas jest Odysem,     
Co wraca do swej Itaki 
       
                         

Offline

 
REKLAMA

BANNER


Kontakt z administracją
GG: Gadu-Gadu potrzeba reaktywacji E-mail do właściciela forum: mefkery@gmail.com

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.h2o-world.pun.pl www.cs-proshow.pun.pl www.lionking-rpg.pun.pl www.sa.pun.pl www.lenastarskailatoszek.pun.pl